Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaçanik, intervistohen tre të dyshuar, konfiskohet një armë

NULL NULL
14.03.2022 08:41

Tre persona janë intervistuar dje në stacionin policor në Kaçanik, pasi gjatë kontrollit në veturën e tyre ishte gjetur një armë zjarri dhe një karikator me një fishek.

Ndaj shoferit, XH.D. i moshës 29 vjeçare, është inicuar rasti penal ‘’Mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar i armëve’’,  i cili është liruar për procedurë të mëtejme hetimore, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.