Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaçanik: Arrestohet pasi shtien me armë në drejtim të pemës

NULL NULL
03.02.2023 10:33

Në Kaçanik është arrestuar një person, nën dyshimin se kishte shtënë me armë zjarri në drejtim të një peme, dhe sipas policisë, armën e kishte me leje por jo leje për bartje.

Arma është sekuestruar përkohësisht, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.