Kaçanik: Arrestohet pasi shtien me armë në drejtim të pemës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaçanik: Arrestohet pasi shtien me armë në drejtim të pemës

NULL NULL
03.02.2023 10:33

Në Kaçanik është arrestuar një person, nën dyshimin se kishte shtënë me armë zjarri në drejtim të një peme, dhe sipas policisë, armën e kishte me leje por jo leje për bartje.

Arma është sekuestruar përkohësisht, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.