Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kacafytje mes 1-shave

NULL NULL
06.05.2015 13:59
Dy taksistë ilegalë janë përleshur njëri me tjetrin në mëngjesin e sotëm, në lagjen Lakërishte të Prishtinës. Arsye duket të ketë qenë biznesi.

Një kacafytje mes dy taksistëve ilegalë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në lagjen Lakërishte të Prishtinës.

Klan Kosova ka siguruar pamjet, kur dy vozitës taksish ilegalë janë përleshur, më shumë me fjalë, mes vete.

Arsye duket të ketë qenë marrja e pasagjerëve nga njëri-tjetri me ç’rast është thyer kodi i heshtur i tyre, për të mos i ndërhyrë tjetrit në terren.

Pamjet e mëposhtme shpjegojnë vizuelisht ngjarjen.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.