Kacafyten mes vete lojtarët e Unitedit dhe Barcelonës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kacafyten mes vete lojtarët e Unitedit dhe Barcelonës

NULL NULL
23.02.2023 22:22

Lojtarët e Manchester United dhe Barcelonës janë kacafytur mes vete, pasi që Bruni Fernandes goditi Frenkie De Jongun me top, pasi që ky u rrëzua nga një lojtar i Djajve të Kuq.

Lojtarët e Barcelonës më pas u vërsulën drejt Fernandes dhe lojtarëve të tjerë të Unitedit, ndërsa referi i dënoi me kartonë të verdhë Bruno Fernandesin dhe Sergio Roberton. / Klankosova.tv