Ka vdekur babai i JoJo - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ka vdekur babai i JoJo

NULL NULL
15/11/2015

JoJo ka ndarë lajmin në mediat sociale se babai i saj Joel Maurice Levesque, ka vdekur. Ai ishte 60 vjeçar.

Këngëtarja ka treguar për lajmin e trishtuar në Instagram me një fotografi të vjetër të saj dhe babait të saj së bashku me një mbishkrim të përzemërt, transmeton Klan Kosova.

“Ti më mungoje edhe kur ishe këtu. Do të më mungosh tani më shumë se kurrë më parë”, shkroi ajo. “Ti tani je i lirë. Do të të dua përgjithmonë babi. Pusho i qetë”.

“Po të premtoj se do të vazhdoj të këndoj vetëm për ty”, tha ajo.

agggfgbs