"Ka qenë sikur thikë pas shpine", Juliana i tregon Vedatit fjalën që e lëndoi shumë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ka qenë sikur thikë pas shpine”, Juliana i tregon Vedatit fjalën që e lëndoi shumë (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 00:12

Juliana i ka treguar Vedatit se për çfarë është prekur nga ai prej kur janë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Mua më ka lënduar kur ke thënë se këtu ke gjetur gjithçka dhe jo vetëm patriotizëm”.

“Për mua ajo ka qenë si të ma japësh një thikë mbrapa shpine”, ka thënë Juliana.

Ndërsa, Vedati e mohoi këtë gjë.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.