“Ka qenë operacion shumë i gjatë”, Vjosa Berisha flet në detaje për betejën me kancerin (VIDEO)

“Ka qenë operacion shumë i gjatë”, Vjosa Berisha flet në detaje për betejën me kancerin (VIDEO)

NULL NULL
1 day më parë

Vjosa Berisha ka folur në detaje për betejën e saj me kancerin.

Në një intervistë për Prive, ajo tregoi se sa I gjatë ishte operacioni dhe si arriti ta kalonte atë periudhë të vështirë.

Mes tjerash, ajo ka një mesazh për gratë të cilat po e kalojnë të njëjtën gjë, të cilin ju mund ta kuptoni duke e shikuar videon më poshtë, njofton Klankosova.tv.