Juventusi shënon fitoren e radhës ndaj Spezias - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juventusi shënon fitoren e radhës ndaj Spezias

NULL NULL
19.02.2023 19:59

Juventusi ka shënuar fitore ndja Spezias, me rezutlat 2-0, në kuadër të javës së 23-të në Serie A.

Golin e parë në ndeshje e ka shënuar Moise Kean, në minutën e 32’. Më gola nuk prodhoi kjo pjesë dhe përfundoi me këtë rezultat minimal në favor të Juventusit.

Në pjesën e dytë, Angel di Maria vulosi fitoren e Juventusit, me një gol në minutën e 66’.

Juventusi pas fitores kalon në vendin e shtatë me 32 pikë, pas 23 ndeshjeve. /Klankosova.tv.