Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juventusi nesër luan për titull

NULL NULL
29.04.2015 16:35

Juventusi mund ta fitojë titullin 31-të në histori të vet, por për këtë duhet që të mposhtet Fiorentina të mërkurën.

Trajneri i Zonjës së Vjetër, Massimiliano Allegrit, thotë se ndaj Fiorentinës është gjithmonë vështirë për të luajtur.

“Nuk varet nga ne se a do të shpallemi kampion ndaj Fiorentinës. Ndeshjet ndaj tyre janë gjithmonë të vështira. Në tre ndeshjet e fundit kemi humbur dy herë, por duhet të ndryshojmë”, tha Allegri.

Trajneri italian ka refuzuar të flas edhe për ndeshjen që Juventusi e zhvillon pas një jave në Champion League ndaj Real Madridit, me arsyen së përqendrimi është të Fiorentina.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.