17:10, 26 Maj 2019

Juventus dhe Real Madrid janë në betejë për ta përvetësuar mesfushorin francez, Paul Pogba.

Skuadra italiane është e gatshme që t’i ofrojë dy lojtarë në këmbim të futbollistit në fjalë.

Sipas The Express, bëhet fjalë për futbollistët Paulo Dybala dhe Alex Sandro, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa për Real Madrid thuhet se dëshiron që ta largojë sulmuesin Gareth Bale, vetëm për të krijuar hapësirë për Paul Pogban.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë