22:38, 19 Prill 2019

Sipas Tuttosport, skuadra Juventus preferon të marrë ‘para kesh’ për sulmuesin Paulo Dybala.

Më parë është propozuar ideja që AC Milan t’i japë Juventusit futbollistin Mauro Icardi, në mënyrë që ta marrë Paulo Dybalan, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo Juventus nuk ka pranuar qe të ketë një shkëmbim të lojtarëve dhe ka kërkuar vetëm para në mënyrë që te heq dorë nga futbollisti 25 vjeçar.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë