Juventus ende shpreson ta shkarkojë Dybalan (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juventus ende shpreson ta shkarkojë Dybalan (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Skuadra Juventus ende shpreson ta shesë sulmuesin Paulo Dybala, para se të përfundojë sezoni i transferimeve.

Pavarësisht interesimit të madh, bardh e zinjtë ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë seriozë për futbollistin 25 vjeçar.

Të paktën kështu ka pohuar drejtori sportiv, Fabio Paratici, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Tregu është i hapur dhe ka interesim, por deri më tani, nuk ka asgjë konkrete”.

https://www.youtube.com/watch?v=yAwNOm5SHb0&t=3s

klankosova.tv