Juventus do Traore-n

Juventus do Traore-n

NULL NULL
5 muaj më parë

Juventus dëshiron që ta transferojë sulmuesin e krahut te Wolves, Adama Traore, sipas raportimeve nga Sportmediaset.

Kjo sugjeron që Bardh e Zinjtë janë të vullnetshëm që të ndahen me tre lojtarë – me porterin Mattia Perin, si dhe me mbrojtësit Daniele Rugani dhe Cristian Romero.

Largimi i këtyre tre lojtarëve do të kontribuonte në buxhetin e Zonjës së Vjetër në mënyrë që ta sigurojnë marrëveshjen për Traore-n.