Juve rikthehet tek Oscar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juve rikthehet tek Oscar

NULL NULL
14/12/2015

Juventus ka rikthyer interesimin për Oscar dhe do të bëjnë lëvizje për mesfushorin e Chelseas verën e ardhshme.

Fantazisti Oscar ka kohë që është në planet e Juves për transferimin e tij u përfol gjatë afatit kalimtar veror që shkoi, por një gjë e tillë mbeti vetëm në kuluare të thashethemeve të merkatos.