14:10, 15 Dhjetor 2019

Këngëtari dhe aktori i njohur, Justin Timberlake, është duke u munduar t’i rregullojë raportet me gruan e tij, Jessica Biel.

Kjo pasi Justin Timberlake, ditë më parë ishte fotografuar duke i mbajtur duart me aktoren Alisha Wainwright, në xhirimet e filmit ”Palmer”, transmeton Klan Kosova.

Një burim i afërt i familjes i tha Us Weekly, se ai e ka ftuar gruan e vet ta shoqërojë atë gjatë xhirimeve të këtij filmi.

Kjo sipas tij për t’ia dëshmuar asaj se nuk ekziston asgjë ndërmjet Justin dhe Alisha.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë