10:00, 17 Prill 2018

Ai është duke shijuar në maksimum jetën si beqar, që kur është ndarë nga Jennifer Aniston në fillim të këtij viti.

Justin Theroux së fundmi është parë në shoqërinë e një bukurosheje brune në New York. Ai kishte shfaqur fizikun e tij muskuloz i veshur me një bluzë dhe xhinse. Dukje të thjeshte kishte edhe shoqëruesja e tij kaçurrele, e veshur në bluzë të bardhë dhe xhinse të zeza.

Dyshja shijuan një kafe midis New York-ut, dhe dukeshin tejet të lumtur në shoqërinë e njeri-tjetrit.

Që nga ndarja me Jennifer Aniston, Justin është përfolur për lidhje romantike me artisten Petra Collins, 25 vjeçare dhe aktoren Aubrey Plaza, 33 vjeçare.

Day date? Justin Theroux was spotted with a mystery woman in New York on Friday

Good company: The duo were all smiles as they got a coffee together and chatted

Solo: Justin has been single since the star of the year after separating from wife Jennifer Aniston

Sunny outing: Later they took a stroll with Justin pushing his bike along with him

On two wheels: The Leftovers star rocked some stylish accessories for the outing

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë