9:16, 11 Gusht 2018

Justin Bieber është parë shumë emocional në disa fotografi të reja nga kjo javë me të fejuarën e tij Hailey Baldwin, dhe tani ai ka folur për ato imazhe që u bën virale, transmeton Klan Kosova.

TMZ u takua me Justinnë New York dhe e pyetën mbi fotografitë ku shihej duke qarë.

‘Ju keni ditë të mira dhe ditë të këqija. Nuk do të ishte e vërtetë nëse nuk keni ditë të këqija’, tha artisti.

Justin dhe Hailey u fejuan në fillim të korrikut.

Konkurs Pune

Lexo më shumë