Justin Bieber i stërmbushur me të brendshme - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Justin Bieber i stërmbushur me të brendshme

NULL NULL
21/05/2015
Justin Bieber nuk i vesh të njëjtat rroba të brendshme dy herë.

Këngëtari ishte i ftuar në raundin e fundit të “Carpool Karaoke” të emisionit The Late Late Show, ku kanë folur edhe rreth kampanjës së tij të veshjeve të brendshme Calvin Klein.

Ai ka thënë se kjo kompani i dërgon aq shume të brendshmë falas, sa nuk ka ndodhur qe ai t’i veshë të njejtët palë dy herë.

Komediani dhe këngëtari po ashtu e kanë shijuar edhe këndimin së bashku të këngëve End of the Road dhe Baby.