Juliana: Veç unë Stresi nuk mund të "çiftohemi", Blasta i thotë se qysh ja keni nis nuk i dihet (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana: Veç unë Stresi nuk mund të “çiftohemi”, Blasta i thotë se qysh ja keni nis nuk i dihet (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 19:10

Juliana sot i ka thënë Blastës dhe Melisës se të vetmin banorë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova që nuk mund të kenë diçka më shumë pos shoqërisë është ajo dhe Stresi.

Banorja e BBVK-ës deklaroi se ajo është me Atdheun, ndërsa Stresi tha se ai është duke pritur Kejsin, ish-bashkëshorten e tij.

Ndërsa, Blasta ia ktheu me shaka duke i thënë: “qysh ja keni nis nuk i dihet”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.