Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana tregon se është lënduar nga Andi dhe Vivien (VIDEO)

NULL NULL
08.02.2023 10:54

Juliana ka biseduar me Artanin debatin që dje e patën Vivien dhe Mbresa derisa plotësohej lista e ushqimit.

Juli tha se kjo ishte një gjë  jo e mirë nga të dyja: “U thash unë eca, ju vazhdoni”.

Ajo ka theksuar se Mbresa nuk kishte faj edhe pse hyri në debat, pasi thotë se edhe ajo ishte prekur nga Vivien dhe Andi kur kishin plotësuar javë më parë listën e ushqimeve.

“Për dy javë, Andi dhe Vivi, i kanë marrë të gjitha gjërat në përgjegjësi të tyre dhe janë ata që më së paku përgatisin bukë, as nuk e dinë se çfarë shkon”, ka thënë Juliana

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.