Juliana-Stresit: Ti vazhdo luaj lojën tënde, unë timen (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana-Stresit: Ti vazhdo luaj lojën tënde, unë timen (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 23:25

Në njërën nga pauzat e Prime-t të sotëm pati përplasje në mes të Julianës dhe Stresit.

Juliana i tha reperit që ai të vazhdojë lojën e tij e kjo të sajën.

“Ti vazhdo luaj lojën tënde, unë timen”, u shpreh Juliana.

Më poshtë e gjeni përplasjen në mes të Xhulit e Stresit.