Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana, Stresit: Merre një psikolog kur të dalësh nga këtu (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 14:00

Juliana e ka këshilluar Stresin si të veprojë me veten e tij kur të dalë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Ajo i propozoi reperit që të shkojë tek një psikolog i mirë për të menduar për shëndetin e tij mendor.

“Duhet të shkosh të kujdesesh për veten, sepse do të ketë komente të ndryshme kur të dalim jashtë që mund të na ndikojnë”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme