Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana përplaset me Vedatin që në fillim të darkës së finalistëve (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 21:34

Derisa Vedati ishte duke u përgjigjur në pyetjen nga publiku se a ka ofenduar ndokënd dhe a e ka bërë të ndjehet keq ndokënd prej banorëve në Big Brother Vip Kosova, Juliana ka debatuar me të.

Ajo i ka thënë Vedatit se ai ka ofenduar banorë brenda shtëpisë, sipas saj, humoristi këtë gjë nuk është duke e pranuar.

Këtë deklaratë të saj, Vedati e mohoi vazhdimisht duke i thënë se nuk e ka ofenduar ose e ka bërë të ndjehet keq ndokënd.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.