Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana për Vedatin: Nuk e kuptoja se si doli i preferuari i publikut kur ofendoi motrat shqiptare (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 22:03

Juliana është sqaruar rreth reagimeve të saja që pati gjatë javës, pasi në Prime-n e së premtes Vedati doli i preferuari.

Ajo tha se ishte prekur se pse publiku e votoi Vedatin, sipas saj, pasi i ka ofenduar gratë shqiptare.

“Jemi ka fundi dhe zvogëlohet durimi kur jemi afër finales. U bënë shumë gjëra në një periudhë shumë të shkurtër dhe nuk më pëlqeu ajo gjë”.

“Nuk e kuptoja se si doli i preferuar një person që i ofendoi motrat shqiptare”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.