Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana: Për 17 shkurt babait tim çdo herë i dërgoj lule dhe i shkruaj poezi (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 13:09

Juliana ka thënë se për çdo 17 shkurt në Ditën e Pavarësisë së Kosovës i dërgon dhurata babait të saj.

“Pas 10 dite është pavarësia e Kosovës duhet t’ua urojmë njerëzve që kanë luftuar dhe kontribuar për këtë shtet të bukur që e kemi”.

“Për 17 shkurt babait tim çdo herë i dërgoj lule të verdha dhe të kaltra dhe i shkruaj poezi”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.