Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana nuk mbanë lotët pas rrëfimit rreth ish të dashurit (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 12:49

Juliana ka qarë pas rrëfimit të saj me Edonin për dhunën fizike që e përjetoi nga ish i dashuri i saj.

Ajo tha se më vetes nuk ia lejon që ajo gjë t’i ndodhë.

Edoni në ato momente kur ajo qante shkoi dhe e përqafoi, si dhe e përgëzoi për tejkalimin e kësaj gjëje.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.