Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana: Mendoj se Atdheu nuk ëshë serioz me mua në aspektin e lidhjes (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 14:59

Juliana ka folur me Edonin për raportin e saj me Atdheun dhe dyshimet që i ka ndaj tij.

Ajo tha se vet i ka potencuar atij se nëse ndodh diçka më shumë mes atyre, dëshiron që të jetë diçka serioze.

“Mendoj se Atdheu nuk është serioz me mua në aspektin e lidhjes”, ka thënë Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.