Juliana i kërkoi aleancë Stresit, kjo është përgjigjja e tij (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana i kërkoi aleancë Stresit, kjo është përgjigjja e tij (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 22:35

Juliana i ka kërkuar gjatë javës Stresit që të bëhen bashkë dhe të luajnë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ndërsa, Stresi këtë gjë e ka refuzuar duke i thënë asaj se nuk dëshiron të ketë ndonjë aleancë me të.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.