Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 22:31

Krisja e marrëdhënies në mes të Julianës dhe Atdheut po vazhdon të diskutohet nga protagonistët në Prime-n e sotëm.

Juliana u shpreh se e kupton që e ka lënduar Atdheun dhe se merr mbi supe gjithë këtë.

“E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia lënidmin e Atdheut”, u shpreh Juliana.

Më poshtë e gjeni videon e plotë të kësaj deklarate të Julianës.