Juliana dhe Melisa e "këshillojnë" Mbresën si të sillet me Vedatin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana dhe Melisa e “këshillojnë” Mbresën si të sillet me Vedatin (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 16:35

Mbresa dhe Juliana sot e kanë këshilluar Melisën se si të reagojë në raport me Vedatin.

Këshillat e saj erdhën pas një debati që e pati gjatë ditës së djeshme Melisa me Vedatin.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.