Juliana dhe Mbresa marrin super dhurata, Zefi Gold i dhuron atyre dy varëse ari (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana dhe Mbresa marrin super dhurata, Zefi Gold i dhuron atyre dy varëse ari (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 23:48

Për Julianën dhe Mbresën në natën finale Vëllai i Madh është kujdesur që ato të shkëlqejnë edhe më shumë.

Dy finalistet morën dhuratë nga një zinxhirë të arit nga argjendaria me përvojë 36-vjeçare Zefi Gold.

Xhuli dhe Mbresa u ndanë shumë të kënaqura dhe u lumturuan pa masë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.7