Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana bën shaka me Stresin: Dhjetë meshkuj si ti i fus në xhep (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 17:29

Stresi dhe Juliana sot kanë bërë shaka me njëri-tjetrin.

Juliana e ngacmoi reperin duke i thënë se meshkujt si ai i ha për mëngjes.

“Dhjetë meshkuj si ti i fus në xhep, i ha për mëngjes”, ka thënë Juliana.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.