Juliana-Artanit: Më duhesh ti në shtëpi për me më jep informata tek sauna (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana-Artanit: Më duhesh ti në shtëpi për me më jep informata tek sauna (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 22:25

Juliana i ka thënë Artanit se ai i duhet asaj që t’i japë informacione për banorët e tjerë.

Ajo deklaroi se e kishte gënjyer Artanin se në saunën e Big Brother Vip Kosova nuk dëgjohen mikrofonët.

Kështu sipas Julit, Artani kishte shkuar për t’i folur për të tjerët.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.