Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juli tregon arsyen se pse u mërzit sot (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 16:09

Juliana, gjatë ditës së sotme, është përlotur dhe më pas është ngushëlluar nga Artani.

Juli ka thënë se njëra prej arsyeve që ajo ka qarë ka qenë se si janë duke e parë jashtë familja e saj paraqitjen e saj në Big Brother Vip Kosova.

“Nuk di, u bë shumë. E kam hallin si perceptohet jashtë, prindërit çfarë thonë. Kjo situata që ndodhi në Prime”, ka thënë Juliana, derisa bisedonte me Artanin.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme