Juli, Melisës: A nuk e hetove që është salcë e jo qumësht? Detaji që mund t’ju ketë ikur nga diskutimi i nxehtë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juli, Melisës: A nuk e hetove që është salcë e jo qumësht? Detaji që mund t’ju ketë ikur nga diskutimi i nxehtë

NULL NULL
05.02.2023 22:00

Një debat që kaloi në histeri gjatë kësaj jave brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova ishte ai në mes të Juliana Nurës dhe banores së re, Melisa Lleshi. Kjo e fundit dyshoi se Juli me qëllim i kishte dhënë salcë gatimi në vend të qumështit, duke qenë se Melisa ka deklaruar se është intolerante në laktozë.

Pas pirjes së produktit, e njëjta e kishte vjellë atë dhe kishte thënë se nuk dëshiron që ai muhabet të bëhet i madh, por një ditë më pas i ishte kundërvënë shumë keq Julianës.

Ndiqni klipin për të parë detajet.