Jude Law i dashuruar? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jude Law i dashuruar?

NULL NULL
02/06/2015

Ka tre muaj që flitet  për një lidhje mes Jude Law dhe  bjondinës seksi Phillipa Coan.

Coan edhe muajin e kaluar e kishte shoqëruar aktorin Law në Hay Festival.

Jude ende  nuk ka komentuar publikisht për thashethemet e fundit për lidhjen e tij me bjonden Coan.

Mirëpo në fotografitë e fundit ai shihet shumë i afërt me bukuroshen teksa drejtohen për në makinë.

jude law2

 

jude law