Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ju ka ra dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 18:57
Alba dhe Santiana
Alba dhe Santiana

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Santiana kanë lyer dhëmbët e tyre të parë, në dukje të parë dukeshin sikur iu ka rënë dhëmbi.

E kjo i ka bërë banorët e tjerë të qeshin me të madhe,

Ata gjithashtu kishin komente interesante për të dy vajzat.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.