Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Joshua rikthehet te fitorja, mposht Franklinin

NULL NULL
02.04.2023 00:31

Boksieri Anthony Joshua e ka mposhtur Jermaine Franklinin, në kuadër të peshave të rënda.

Britaniku fitoi me vendim unanim të gjyqtarëve, duke hapur rrugën për të boksuar sërish për titullin e botës.

Për Joshuan kjo është fitorja e parë, pas dy humbjeve të njëpasnjëshme nga boksieri ukrainas Oleksandr Usyk. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.