20:32, 9 Gusht 2019

Boksieri britanik, Anthony Joshua, do të përballet sërish me kundërshtarin meksikan, Andy Ruiz, në kategorinë e peshave të rënda.

Sipas Sky Sports, të dy boksierët pritet të ndeshen me 7 dhjetor të këtij viti në Arabinë Saudite, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë Ruiz dhe Joshua u përballën me datë 1 qershor, ku ky i fundit u mposht në raundin e shtatë me nokaut.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë