Josh Hartnett po bëhet baba për herë të dytë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Josh Hartnett po bëhet baba për herë të dytë

NULL NULL
28/02/2017

Ylli i Hollwyood-it, Josh Hartnett dhe e dashura e tij, Tamsin Egerton, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Kjo gjë është vërtetuar në festën të Vanity Fair pas përfundimit të ceremonisë Oscar, kur është parë bukuroshja me bark më të fryer.

28 vjeçarja kishte të veshur një fustan të zi teksa pozonte pranë të dashurit të saj seksi, transmeton Klan Kosova.

Përndryshe çifti janë takuar në setin e xhirimit të filmit The Lovers në vitin 2011 dhe filluan lidhjen në vitin 2012.

Ata u bënë prindër për herë të parë në fund të vitit 2015.

Gjithashtu aktori seksi më parë ka qenë në lidhje me aktoret, Kristen Dunst, Scarlett Johansson dhe Amanda Seyfried.

Josh Hartnett and Tamsin Egerton arriving at the Vanity Fair Oscar Party