Jordi Alba në radarin e Atleticos - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jordi Alba në radarin e Atleticos

NULL NULL
18.05.2023 20:00

Jordi Alba mund të përfundojë te klubi tjetër spanjoll, Atletico Madrid.

Klubi i Diego Simeones po synon që ta marrë në radhët e veta veteranin e Barcelonës të cilit i skadon kontrata vitin e ardhshëm.

Gjiganti spanjoll ia ka borxh 38 milionë euro borxh mbrojtësit të krahut të majtë pas sakrificës së tij në të mirë të klubit.

Sidoqoftë, kjo prapë e vë në pikëpyetje vazhdimin e qëndrimit të tij te ky klub.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.