Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jonida Vokshin nuk e ndal as vapa për të bërë fotografi

NULL NULL
24.06.2024 14:50
Jonida Vokshi
Jonida Vokshi

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi është mjaft aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar disa fotografi, të cilat thotë se i ka bërë në mes të vapës, përcjell Klankosova.tv.

“I kapëm ca foto në mës të vapës”, ka shkruar Jonida.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.