13:00, 13 Prill 2019

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, dje qëndroi në qytetin holandez, Amsterdam.

Për atje Maliqi udhëtoi si traditë e udhëtimeve të festivalit të këngës Eurovision, ku këtë vit na përfaqëson Jonida dhe mbahet në Izrael, njofton Klan Kosova.

Në Amsterdam, Jonida u takua me fituesen e “Eurovisioni” të vitit 1998, Dana International.

Dana në një video shihet duke përshëndetur ekipin shqiptar dhe thotë që keni mundësi ta fitoni këtë edicion të “Eurovisionit”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë