11:00, 19 Maj 2019

Jonathan Tucker dhe bashkëshortja e tij Tara, kanë mirëpritur në jetë binjakët e tyre.

Çifti u bë me një djalë dhe vajzë, të martën në Los Angeles, raporton ET, transmeton Klan Kosova.

Ata ende nuk kanë vendosur për emrat, por burime pranë tyre kanë thënë se çifti është jashtëzakonisht i emocionuar.

Çifti konfirmoi shtatzëninë në shkurt.

Jonathan dhe Tara janë martuar në vitin 2012 pasi u fejuan në një ceremoni romantike në New York.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë