15:00, 11 Qershor 2019

Jonah Hill dhe Gianna Santos janë parë sërish bashkë.

Aktori 35 vjeçar dhe e dashura e tij u panë duke u shëtitur pas një darke në Nobu, të shtunën në Malibu, transmeton Klan Kosova.

Jonah kishte të veshur një xhaketë prej xhinsi ndërkaq Gianna xhinse me një bluzë të zezë.

Muajin e kaluar, Jonah Hill mbështeti motrën e tij Beanie Feldstein në premierën e filmit Booksmart.

Konkurs Pune

Lexo më shumë