Jolie e Pitt dashuri edhe në film - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jolie e Pitt dashuri edhe në film

NULL NULL
13/11/2015

“By the Sea”, është filmi më i ri i Hollywood-it.

Me skenar dhe regji të Angelina Jolie, e cila luan në film krah burrit të saj në jetën reale, Brad Pitt, filmi paraqet jetën e një çifti, që vendosin të shkojnë për pushime gjatë një periudhe të vështirë në martesën e tyre, transmeton Klan Kosova.

by the sea 3 universal

Bazuar në këtë përshkrim, ju tanimë jeni përcaktuar nëse do ta shihni këtë film apo jo.

by the sea 2 universal

Historia ndërtohet rreth çiftit Vanessa dhe Roland, ajo aktore e ai autor librash, që shkojnë në një qytet të Francës për t’i kaluar pushimet. Me shumë nudizëm, alkool e cigare filmi është i mbushur me emocione.