Jolie dhe Pitt ribashkohen pas një dekade - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jolie dhe Pitt ribashkohen pas një dekade

NULL NULL
06/08/2015

Angelina Jolie dhe Brad Pitt e kanë publikuar një pjesë të filmit të tyre më të ri By The Sea.

Projekti më i ri i Jolie është një përrallë e vërtetë dashurie, ku martesa e shkrimtarit Roland dhe bashkëshortes së tij Vanessa fillon të shembet nga mungesa e besimit dhe pakënaqësia, transmeton Klan Kosova.

By the Sea është filmi i parë i përbashkët i Jolie dhe Pitt, që nga hiti Mr. And Mrs. Smith i para një dekade.

Përveç aktrimit së bashku në këtë film, çifti i sapo martuar janë edhe producentë të projektit për kompaninë Universal Pictures.

Ky film pritet të dalë në kinematë amerikanë më 13 nëntor.

https://www.youtube.com/watch?v=gJJlNpuweZE