16:00, 26 Maj 2019

Modelja e njohur, Joanna Krupa, është shtatzënë, transmeton Klan Kosova.

Krupa pret fëmijën e saj të parë nga martesa me biznesmenin Douglas Nunes.

Këtë e bëri të ditur vet modelja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, njofton Klan Kosova.

Joanna tha se ajo dhe bashkëshorti i saj janë të lumtur për këtë fëmijë.

“Unë dhe bashkëshorti im jemi shumë të ngazëllyer për këtë kapitull të ri, me padurim po presim që të takojmë këtë vogëlush”, ka shkruar Krupa në Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë