Jeta e kafshëve ndonjëherë di të jetë si në filma - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jeta e kafshëve ndonjëherë di të jetë si në filma

NULL NULL
11/08/2019

Kafshët karizmatike morën vëmendjen në internet, sepse i bënë njerëzit të besojnë se edhe ato kanë të njëjtat emocione dhe sfida si ata.

Disa kafshë e dëshmojnë këtë më së miri pasi ato kanë vepruar si në filma të komedisë, aksionit, dramës dhe romancës.

Këto çaste u fotografuan nga njerëz të ndryshëm dhe u publikuan në internet, transmeton Klan Kosova.

Kështu Bright Side ka përzgjedhur disa momente të këtyre kafshëve: