9:02, 26 Janar 2020

Këngëtarja e njohur, Jessie J, e ka konfirmuar ribashkimin e saj me aktorin, Channing Tatum, transmeton Klan Kosova.

Ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram , ka shkruar se dashuria e saj për Tatum rritet vazhdimisht në mënyra të ndryshme.

“Lumturi çdo kund brenda dhe jashtë. Unë të dua ty shumë i dashur. Mënyra që më do ti mua dhe unë ty,  dhe si ndjehemi ne janë më të rëndësishmet”, ka shkruar Jessie.

Në këtë video të publikuar ata të dy duken e puthur njëri-tjetrin.

Jessie dhe Tatum për herë të parë u panë bashkë në tetor të vitit 2018 dhe u ndan nga njëri-tjetrit tek pas një viti në dhjetor të vitit 2019.

Një burim për People pas ndarjes së çiftit kishte theksuar se “Ata nuk kishin vend për dramë. Ata vendosën t’i ndajnë rrugët e njëri-tjetrit dhe mbetën shokë të mirë”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë